0221 028 876     KONTAKT

0item(s)

Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Product was successfully added to your shopping cart.
5

Celkovo 1 položiek 10 z 48

Nie je to podprsenka. A nie je to top nad pupok. Môže sa nosiť ako spodné prádlo alebo hlavný kúsok oblečenia.Read More
21.6.2017 10:51:03 By spelaG

Ako začať váš deň? Stojíte pred skriňou a najskôr si vyberáte nohavice. Dnes zvolíte klasickú čiernu. Potom si vyberiete vršok. A tu znovu nastane problém. Chcete si obliecť biele tričko. Ale nemôžete ho nájsť. Preto si vyberiete gingham. Ale teraz, sa k tomu nehodia čierne nohavice. Už ich nechcete a vyberiete si rifle. Kombinácia týchto dvoch vecí sa vám moc nepáči, preto ich odložíte a začínate s výberom odznovu. Môžem si obliecť dlhú sukňu a top nad pupok? Ale farby nesedia, preto sa toto tiež nehodí! A znovu od začiatku...

A ako zachránite takúto situáciu? JEDNODUCHO! Vyberte si všetko v jednom! Vyberte si šaty alebo kombinézu! Možno ste sa takýmto smerom v obliekaní nikdy neuberali. Ale určite vám tento štýl pomôže práve v situáciách, keď si neviete vybrať z viacerých kúskov oblečenia.

Kombinézy a šaty sú tiež vítané, pretože sa ľahko prispôsobia požadovanému štýlu! A ten dosiahnete len s jedným doplnkom ako kabelka! A toto je skutočne BOMBA! Pozrite sa na niektoré nápady, ktoré sme pripravili.


14.6.2017 10:46:34 By spelaG ŠATY, Styling,

Je ťažké sa vyhnúť kúpe plaviek v lete. S ich výberom to nie je jednoduché. Preto bude lepšie, keď vám poradíme, aké by ste si mali vybrať. Existuje obrovská ponuka modelov. A módne trendy sa menia, tak rýchlo. Je skutočne ťažké, nájsť tie správne plavky. Niekedy je treba vybočiť zo svojej komfortnej zóny a skúsiť niečo nové! Niečo na čo ste doteraz ani nepomysleli! Stojí to za to! Na druhej strane, nevyberajte si plavky len preto, že sú teraz in! Vyberte si tie, ktorý rozžiaria vašu postavu a budete sa v nich cítit skvelo!


Moj tip postave je:

JABLKO

Ženy s týmto typom postavy, chcú zakryť svoje bruško...Možete si vybrať medzi dvojdielnymi plavkami alebo tankiny. Vyberte si bikiny s vysokým pásom – retro je teraz in! Pokrčený materiál je vítaný, pretože zakryje nedokonalosti.

HRUŠKA

Máte hruškovitý vrch tela a silnejšie boky a nohy? Vaše telo potrebuje dosiahnuť len správne vyváženie. Vyberte si nohavičky so širšími okrajmi, zatiaľ čo vršok by mal byť bohatý na detaily!

TROJUHOLNÍK

Keď sú boky väčšie, zvýraznite vaše prsia s trojuholníkovým vrškom alebo strapcami!

ATLETICKÝ

Ak veľmi nemáte krivky, tak si ich jednoducho vytvorte s minimálnymi plavkami! Nezabudnite na vzory, ktorá opticky zväčšujú!

VIAC -->
dlhé šaty
8.6.2017 14:18:52 By spelaG PLAVKY, Styling, lifestyle,
Toto je módne volanie pre všetky dievčatá, ktoré chcú byť prvé v rade, keď prídu najhorúcejšie nové kúsky!Read More
2.6.2017 8:51:07 By spelaG ŠATY, Styling,
Odpovede na vaše otázky a inšpiráciu na oblečenie nájdete tu.Read More
24.5.2017 14:27:55 By spelaG lifestyle,
Skončite s jarnými trendmi a prejdite do leta - s letnými kúskami oblečenia, ktoré si jednoducho nemôžete nechať ujsť! ...Read More
18.5.2017 13:41:54 By spelaG Styling, lifestyle,
Korzety boli nedávno vo svete módy zaregistrované hlavne kvôli sestrám Kardashianovým...Read More
11.5.2017 12:27:05 By spelaG Styling,
Dievča, je čas, aby si zavolala svoje priateľky a vybrala letné kúsky, ktoré sú teraz dostupné v našom eshope!...Read More
4.5.2017 14:51:59 By spelaG ŠATY, lifestyle,
V lete môžeme stráviť celý deň na pláži...Read More
27.4.2017 10:59:09 By spelaG PLAVKY, Styling, lifestyle,
A tak sme triumfálne vstúpili do jarnej sezóny, ktorá bola poznačená novými trendmi...Read More
20.4.2017 12:14:21 By spelaG Styling,

Celkovo 1 položiek 10 z 48