Po dlhých chladných mesiacoch sme sa konečne dočkali teplých májových dní. Hrubé vrstvy oblečenia vymeníme za tie najkrajšie letné materiály. No predtým ako vám predstavíme najžiadanejšie šaty a overaly tejto sezóny, dáme vám malý tip. Po prvé, prerieďte váš jarný šatník a a vyberte si doň nové trendové kúsky, ktoré poznačia vaše leto!

Hovorí sa, že nakonci prichádza to nejlepšie, ale my sa už nemôžeme dočkať momentu keď vám predstavíme letné trendové šaty z našej novej kolekcie! Kvety jednoducho vzali na vedenie, keď sú letné šaty v otázke.

Takto sa na to pozeráme my... Pre ležérne ráno v meste si vyberáme krátke šaty vo veselých farbách. Čo chceme zdôrazniť, je určite kvetinový vzor. Vďaka tomuto sviežemu, veselému a hravému oblečeniu sú jediným doplnkom ktorý potrebujete -sandále a váš úsmev.

Určite sa niekedy pýtate samej seba - čo si obliecť do práce každé ráno ? .. A tu vám znova navrhujeme zvoliť si šaty s kvetinovým vzorom! Šaty strednej dĺžky s elegantnou bundou alebo budú vyzerať veľmi profesionálne a niektoré šaty, ktoré môžete nosiť aj ako tuniku. V skutočnosti nezáleží na tom, ako si ich oblečiete, kevtiny sú stále trendové.

Ideálne na dlhé letné prechádzky na pláži, večerné výlety alebo slávnostné príležitosti. Vyberte si dlhé šaty, trendový strih ktorý pôsobí žensky. Určite budete nadšené že mnoho týchto šiat je v jemných farbách a úžasne romantickom, je skvelé si však zaobstarať niekoľko tmavších modelov ktoré sa dajú nosiť na každú príležitosť a je ľahké ich kombinovať.

Čipkované šaty? Áno, sú nevyhnutnosť ! Pretože tie najkrajšie letné šaty nemôžu byť bez čipky. Ktorú si vyberiete? Trenodé sú stále biela, ružová a červená. V rôznych strihoch pretože každé majú svoje pravé čaro....Máme však jeden tip pre tých ktorí sa nevedia rozhodnúť - asymetrické šaty sú zaujímavé práve svojím jedinečným strihom.

Festivalová a sezóna už rozbehla v plnom prúde a nie je nič ideálnejšie pri týchto príležitostiach ako obliecť si overal, pretože overal bude jednoducho váš dokonalý outfit na každý deň a na každom podujatí! Prečo sme o tom presvedčení? Pretože spája dva najväčšie módne trendy: otvorené ramená a vzor kvetín!

Ste pripravení na nové módne dobrodružstvo trendov ?