Počasie je veľmi horúce, a preto sme sa už obliekli do letných šiat. Trendy volány, kvetinový vzor, bláznivý dizajn a rôzne zaujímavé detaily sú to, čo sa dá nájsť na letných šatách na každý deň práve toto leto. Ako kombinovať letné šaty teraz? Sú ideálne s teniskami, ballerínami, espadrilkami ... ale najradšej ich kombinujeme so sandálmi!

Na raňajky s rannou kávou a prechádzkami po meste je dobré si vybrať flip-flopy - tzv. žabky ktoré sú stále obľúbené! Sú to kúsok obuvi ktorú musíte mať toto leto pretože sa hodia takmer ku každému outfitu a oceníte že sú neskutočne pohodlné na vaše dlhé prechádzky ulicami. Zvlášť, ak si vyberiete jedinečný dizajn s detailmi kvetov. Osviežite váš letný outfit. Vybrali sme si niekoľko našich obľúbených kúskov a radi vám ich predstavíme. Či ich kombinujeme s džínsami s vysokým pásom, crop topom, šatami na ramienka alebo overalmi, budeme v nich vždy vyzerať trendovo.. A Okrem ich štýlového dizajnu by sme ich hodnotili na 5 hviezdičiek a to preto že sú pohodlné!

Pásiky a strapce sú tu znova aj toto leto, takže ich môžete vyhliadnuť svoj obľúbený štýl v novej kolekcii sandálov! Zvlášť chceme zdôrazniť gladiátorky, ktoré vyzerajú perfektne aj v denných a večerných outfitoch! V kombinácii s pohodlnými blúzkami, bodycon šatami, širokými nohavicami a najkrajšou kabelkou sa stanete celebritou v jednom okamihu.

Pre moment keď má váš outfit mať hlavné slovo, odporúčame vybrať si šaty a nádherné sandále s platformou ktoré sú stále trendové. Dokážete s nimi vytvoriť nespočetné množstvo kombinácií. Vaše letné šaty sa dokonale hodia práve k sandálam ktoré sú pohodlné, štýlové a na platforme. Výrazné červené alebo klasické čierne pre sofistikovaný vzhľad? Alebo neutrálne alebo pastelové farby? Nehľadiac na to akú farbu si zvolíte, vaše leto bude rozhodne nezabudnuteľné. Na čo nesmiete zabudnúť sú detaily ... Pretože aj tie najmenšie detaily spravia veľký rozdiel!

Už ste si určite všimli, že biele šaty sú tie, ktoré poznamenajú toto leto a nasledujúcu sezónu. To je dôvod, prečo kombinovať sandále v bláznivých farbách, trendových tvaroch a krásnych detailoch! Takže nezabudni na svoju najkrajšiu kabelku v ktorej sa staneš celebritou a letné dobrodružstvo sa môže začať!