Žiaden look by nemal byť nudný, a dôležitý aj ten správny outfit na pláž. Ako ho ozvláštniť? Pridaj si k nemu trendy šperky! Čo tento rok potrebuješ vo svojej plážovej taške? Rozhodne si zober: bikiny, vintage cat eye - slnečné okuliare, plážový uterák, dobrú knihu a perfektné šperky. Zabudli sme na niečo? Hm. Nie, si dokonalá a pripravená vyraziť za slnkom a spraviť si tie najkrajšie selfies s morom a palmami!

Na pláži sme najkrajšie, keď sme zrelaxované, bez make-upu a veľkého množstva doplnkov, ale stále tu sú niektoré detaily, ktoré vedia pritiahnuť pozornosť ...Zaujímavé zlaté či strieborné šperky, ti vytvoria nespočetné množstvo kombinácií. Stačí si ich zvoliť správne. Ak si ešte neskúsila šperky n telo, tieto sa dokonale hodia k jednoduchých dvojdielnym plavkám. Minimalistické plavky a retiazka cez trup, sú skutočným letným hitom! Okrem iného ich môžeš jednoducho kombinovať s rôznymi štýlovými vychytávkami. Tvoje dovolenkové selfie privedú tvoj instagram profil na nový level.Napríklad s crop-topom, šatami, či vintage džínsom s vysokým pásom, metalickými sandálmi a letnými kabelkami vytvoríš víťazný štýl.

Ale šperk, ktorý ti chceme predstaviť ako niečo unikátne, je šperk na nohu, tiež vo forme retiazky na členok. Predstav si ho s exotickým outfitom v zlatých či bronzových farbách. V našej kolekcii medzi nimi nájdeš od zlatých či strieborných šperkov na nohu s tyrkysovými a bielymi kamienkami až po zaujímave háčkované náramky na nohu ktoré rozveselia tvoj outfit.

Dokonca aj keď nemáš rada v obľube veľa šperkov, možno si práve zbláznená do zlatých či strieborných prsteňov. Možno si si všimla ako su tieto kúsky obľúbené u zámych módnych blogerov. Máš už svoju obľúbený prsteň? Vyniknú krásne k metalickým farbám tvojich ostatných doplnkov ako sú strieborná kabelka, strieborné tenisky a tvoje platinové ombré.

Na čo chceme aby si zbystrila svoj módny vsuk sú náhrdelníky. Či už je to jednoduchý náhrdelník, retiazka na krk, alebo dokonca set retiazok, pridá ti záverečnú bodku za každým outfitom pretože podčiarkne mladistvý vzhľad, radosť a eleganciu aj na každodenné nosenie či ako šperky na rande, párty alebo posedenie pri drinku s priateľmi.

Teraz ťa určite zaujíma, kde nájsť super šperky na každú príležitosť? Samozrejme - v našej online ponuke!