Milujeme všetky ročné obdobia, ale s koncom novembra sa už nevieme dočkať prvých Decembrových dní, kedy nás prekvapí prvý jemný sneh, vianočné trhy a nové módne trendy na zimu, ktoré si môžeme konečne obliecť pretože je ten ideálny čas na teplé parka bundy a zateplené kožené bundy.

Je dôležite nezaostať tento rok so slávnostnou atmosférou pretože an nás čakajú tie najkrajšie slávnostné šaty. Sme si istí, že vás zaujme naša nová kolekcia s nielen čiernymi elegantnými šatami a čipkami ktoré dokonale podčiarknu vašu ženskosť.

Dlhé červené šaty s jednoduchým dizajnom a s čipkou sú ten správny tromf ktorý dodá vášmu vzhľadu sofistikovanosť a eleganciu a a otvorené ramená krásne podčiarknu to čo je na vás najkrajšie.

Ak túžite po jemnosti a mysterióznosti, vyberte si pastelové ružové a šedé alebo fialové tóny farieb. Pastelové odietne sú trendové ako kedykoľvek predtým. Podľahli ním aj známe módne bloggerky a celebrity zo sveta módy. Ako by ste si ich obliekli vy?

Módrá je nová čierna. A ak viete po ako odtieni siahnuť potom vaše elegantné šaty budú horúcim kandidátom na top šaty vášho slávnostného večera. Jednoduchý dizajn nemusí byť nudný. Ak ho správne osviežite doplnkami - pridáte zaujímavú kabelku a šperky potom stačia dokonalé pohodlné sandále v ktorých zábava nikdy neskončí a pretancujete v nich celú noc.

Ako nájsť ideálne šaty na Silvester? Sú to rozhodne tie v ktorých vyzeráte skvele a cítite sa pri tom sama sebou. Nový rok je špeciálna udalosť ktorá sa navždy zapíše do našej životnej histórie. Preto sa môžete odvážiť obliecť si niečo krásne trblietavé! Glitrované mini šaty sú ideálny kúsok. Silvestrovská párty sa môže začať!

Mini, midi alebo dlhé formálne šaty - v novej online kolekcii šiat,si každý nájde svoj top kúsok na slávnostnú príležitosť, ples alebo na Silvestra. Sme si istí, že nová kolekcia bude pre vás inšpirujúca. Stačí si len vybrať vhodný slávnostný kúsok a ste pripravené žiariť na váš dôležitž večer