Každý deň sme bližšie k času, keď si sadneme pod Vianočný stromček a rozbalíme naše darčeky s rodinou, dáme si varené víno a ochutnáme veľa rôznych koláčov...Aby ste mali túto prázdninovú sezónu perfektnú, tak potrebujete outfit toto všetko len doplní...Flitre, farby, zimné vzora, perly, čipka – toto všetko pasuje do skvelého prázdninového outfitu!

Ak ste hostiteľ tohtoročnej vianočnej párty, potom šaty PEPA sú tou správnou voľbou! Jednoduchý kúsok midi šiat v kombinácii s vianočnými vzormi ako Santa Claus, snehové vločky a vianočný stromček urobia príbeh o vašich šatách do ďalších Vianoc! V týchto šatách budete všade rozdávať šťastie a radosť. A to je presne to, čo potrebujete!

Pre tých, ktorí chcú mať vianočný obed v pohodovom, ale modernom štýle – navrhujeme tento teplýýýý sveter TEAGAN v kombinácii s tmavo modrými riflami. Biely, modrý a červený so zimnými vzormi vám dodá pocit teplej zimy. Nech vám tento sveter prinesie teplo a hravosť.
Pre tých, ktorí stále preferujú eleganciu, máme perfektný sveter ZAIDA, jemný a nadýchaný, tmavo modrý s perlovými detailami. Je jedno, či si k nemu oblečiete sukňu, legíny alebo rifle. Tento sveter nezostane bez povšimnutia a dotyk elegancie bude cítiť za každým, keď sa niekto pozrie na váš outfit.

Hviezda tu, hviezda tam, hviezdy všade....Vianoce nemôžu prebehnúť bez hviezd. Tieto Vianoce môžete byť hviezda so svetrom NORMAN, (>> TRIČKÁ) ktorý perfektne zapadne do prázdninovej atmosféry! A nielen tam, pretože tento sveter môžete ľahko skombinovať aj na veľa iných príležitostí!

Vyberte si perfektný outfit na tieto prázdniny a dovoľte nech vám všetcia závidia!

>> SPOLOČENSKÉ ŠATY- Ropa de baño