Krátka alebo dlhá, motorkárska alebo bomberka, s kožušinovými detailmi alebo s patentmi. Bez ohľadu na to, ktorú bundu si vyberiete, neurobíte chybu! Kožené bundy sú obľúbeným kúskom kedykoľvek počas roka.

Po jesenných bundách, ktoré násdoviedli k zime, cez nádherné a luxusné zimné bundy zdobené umelou kožušinou, sme vstúpili do roku 2018, kedy je naša nová kolekcia úžasná. Kožené bundy, ktoré môžeme nájsť tu, ako by boli zložením jesene a zimy. Takže máme kožené bundy a umelé kožušiny v jednom. O tom, že sú populárne, svedčí to, že sa do nich na prvý pohľad zamilovali všetci trendsetteri.

Pozrite sa na našu ponuku kožených búnd a rýchlo vyberte tú, ktorá vás bude sprevádzať až do leta.

Ak hľadáte bundu, ktorá bude vždy vyzerať, ako by ste boli na módnom móle, vyberte si krátku koženú bundu. Jedná sa o bundu, ktorá bude v každej situácii skvelá. Krátka kožená bunda je už dlho kúsok ktorý musíte mať vo vysokej street móde a rôznych štýloch. Zvlášť milujeme krátke kožené bundy s detailmi zipsov.

Od zimy nás ešte neopustili, radi sme si vybrali dlhé kožené bundy s detailmi umelej kožušiny v rôznych farbách. S nimi budete vždy ženské a elegantné. Pretože ženy sú vždy uzimené, sú tieto bundy podšité a teplé, takže je o jeden problém menej. Dokonalá kombinácia, nie?

Čierna je vždy dobrá voľba, ale zelená a hnedá sú skvelou zmenou! A dokonale sa hodia ku koženým bundám. Kožené bundy sú najväčší hit jari. A my sme do našej ponuky dali tie najkrajšie.

Už viete, že s koženou bundoubudete vždy vyzerať skvele.

Naši módni návrhári vždy zdôrazňujú, že s trendovými džínsami a koženými bundaminikdyneurobíte chybu. Takže si vyberte pár roztrhaných džínsov a novú koženú bundu. Pridajte vysoké podpätky a kabelku a ste pripravené dobyť svet!

Poponáhľajte si a pozrite sa na našu ponuku, máme všetko, čo potrebujete pre perfektný módny príbeh!- Ropa de baño - JACKEN