Bunda, kabát alebo len mikina s kapucňou ... To, čo si vyberiete, je úplne závislé od času, pocitu a módnych trendov. Ale v tejto sezóne budete viac než prekvapení, pretože klasické modely s novými módnymi pokynmi sa stali tak atraktívne, že sa vám bude ťažko rozhodovať, ktorý model teplých šiat budete skutočne potrebovať. Už ste si všimli, ktoré módne trendy budú znamenať módny svet túto zimu?


Kaki farba. Alebo olivovozelená. Tieto odtiene sú tie, ktorým ste sa nemohli vyhnúť. Zelená farba sa stala skutočnou atrakciou, a ak si ju vyberiete, budete v tomto rokuajmódnejšia! Kaki farba sa môže objaviť v niekoľkých rôznych odtieňoch, dokonca aj vojenský vzor je späť! A všetkých módnych nadšencov prekvapí tento módny trend! Kaki farba je skvelá pri kombinácii iných módnych kúskov, pretože je takmer neutrálna. Podobne ako čierna, biela a šedá - všetky ostatné farby môžu byť vkusne spojené do dokončeného štýlu s týmito farbami. A to je dôvod, prečo sme v módnom svete nadšení z tohto trendu, ktorý tento rok prevzal iniciatívu medzi zimnými oblečeniami! Kaki farba je preto povinná! Módnou alternatívou môže byť tmavo modrá, béžová a čierna. Pre tých, ktorí sú odvážni je tentoraz správnou voľbou červená! A táto farebná paleta bude s nami až do konca zimy!

Doplnky vo vzhľade kožušiny sú výnimočné. Ozdobené kapucne a zateplenné vnútro boli vždy takmer povinným módnym trendom pre zimné bundy. Tento rok je tu ešte niečo zvláštneho, pretože trendy sú v atraktívnych farbách - väčšinou ružové a neónové ružové sú dve najpopulárnejšie a najzaujímavejšie! Takže sme objavili aj najpopulárnejšiu kombináciu tejto sezóny: kaki a neonové ružové kožušinové doplnky! A keď sa zdá, že už nie je veľa fantazie pre módne zážitky, objavíme niečo nové ...

Trblietky a výšivka. To je to, čo robí jedinečný model zo základného modelu. Trblietajúce sa rukávy pre tých najodvážnejších, vyšívané lesklými konfetami pre tie romantické. Opäť sa vytvorí celý rad kombinácií módnych návrhov. A to je to, čo si tento rok všimnete na svojich sakách! Môžete si vybrať, čo vám najviac vyhovuje. K dispozícii sú aj rôzne dĺžky. Ak vám viac pristane bunda po pás alebo kabát, ktorý zakrýva zadok - nájdete všetko v nespočetných kombináciách.

A okrem toho, že vás opäť zaujme vizuálny vzhľad, presvedčí vás o kvalite a skúsenostiach s používateľmi. Lemované bundy vás sprevádzajú v tejto zimnej sezóne v každom kroku, poskytnú vám pohodlie, teplo a spokojnosť ešte niekoľko ročných období vopred!

Na každý deň. V chladných dňoch, je vždy dobré vybrať si kapucne! Teplá, pohodlná a módna. Ak ste náchylnejší na zimu, môžete ju tiež nosiť pod plášťom. Alebo ju noste len pre pohodlné popoludnie. Farebné upevňovacie prvky, rôzne vzory, stehy a textúry! Pre každý štýl a perfektnú úpravu štýlu túto jeseň a zima!

- SVETRE

- ELEGANTNÉ ŠATY- Ropa de baño