Jedným z najdôležitejších dátumov vášho módneho kalendára je nákup nového oblečenia pre chladné počasie - bundy, kabáty - nemôžete predsa kráčať zimou bez nich! Zvyčajne sa toto obdobie začína vtedy, keď sa počasie zhorší, začne padať dážď a dlhé rukávy pod koženou bundu (ktorá je nepostrádateľná po celý rok) už nie sú dosť. Kľúčovým bodom, kedy začneme siahať po bunde, môže byť aj to, keď už nemôžeme odolávať chladu bez pančušiek pod nohavicami. ;) Ale ak si oblečiete dlhý kabát, môžete pančušky ešte na cvíľu odložiť.. Ale teraz tu je hlavná otázka - aký druh vonkajšieho oblečenia bude v tejto sezóne IN?

Módne pokyny sú opäť naklonené k zatepleným bundám. Pretože existuje niekoľko možností - krátka bunda alebo kabát - nie je príliš dôležité, čo si vyberiete, obe sú v zozname najobľúbenejších položiek tejto sezóny.

Ďalším super hitom sú kabáty s koženým vzhľadom s príslušenstvom z kožušiny. BLÁZNIVÁ KOMBINÁCIA, nie? A toto je v tejto sezóne niečo nové! Kožušinové doplnky by mali byť čo najväčšie, v rôznych farbách - verte, že vy to ustojíte!

Pre tých, ktorí milujú uvoľnený pocit a mladistvý vzhľad, sú tu extra veľké bundy – a kožušinové doplnky, ktoré sú stále obľúbené!

TAK ČO SI VYBERIETE?

- bundy
- kabáty
- hoody- Ropa de baño