Waau ! Leto je konečne tu a my sme sa rozhodli predstaviť ti top kúsky ktoré musíš mať vo svojej plážovej taške na toto leto!Pravidlo číslo 1. Zaobstaraj si trendovú tašku na pláž ktorá bude dostatočne veľká aby sa ti zmestili všetky kúsky ktoré potrebujekaždá diva. Uterák, opaľovací krém, štýlové slnečné okuliare, dobrodružná kniha a samozrejme nové plavky najlepšie opálenie !

Teraz, je čas na výber na tých najkrajších plaviek, je dôležité vybrať si tie v ktorých sa budeš cítiť najlepšie. Pretože ťa budú sprevádzať počas celého leta! Čo ti tento krát nesmie uniknúť? Výrazné a jemné volány, trblietky, prúžky a romantické kvety. Všimni si že kvetinový dizajn je veľmi obľúbený vzor u módnych blogerov a to práve teraz. Obleč si ho na plavky. Bol to predtým top dizajn ktorý by si si nikdy neobliekla? Trendy sa menia a tento rok ich nájdeš nielen ako vzor, ale aj ako samostatnú aplikáciu napríklad na tvojich vysnívaných sandáloch. Aký máš názor na tohtoročné trendy na pláž?

Začnime spolu s výberom ideálnych plaviek - bikiny. Tieto rozhodne nesmú chýbať v tvojej plážovej taške. Rozhodne sa stanú tvojim najobĺúbenejším spoločníkom. Bikiny sú ideálne na každú postavu a obzvlášť zdôraznia tvoje ženské krivky.Čo je najvačšou výhodou bikín? Je to určite fakt že sa pri ních opáliš najkrajšie, pretože ti nezanechajú nepríjemné neopálené biele miesta na veľkej ploche.

Čo nesmie rozhodne chýbať v tvojom letnom šatníku sú štýlové monokini.Ktoré zaujali známe celebrity a najslávnejších módnych blogerov. A preto im dávame hodnotenie na 1, keďže krásne zakryjú menej atraktívne partie.To je dôvod, prečo v novej kolekcii plaviek nájdete návrhy, ktoré oslavia na prvý okamih. Stop s nudou. Vyber si čipku. Je to detail, ktorý urobí z najnudnejších plaviek tie najzaujímavejšie kúsky. Zaostri pozornosť na rôzne vzory a detaily. Čo je skvelé pre monokini je to že si k nim dáš šortky alebo sukňu s vysokým pásom a si pripravená vychutnávať si koktail v plážovom bare alebo si relaxovať na potulkách po meste. A keď sa koná večera až do neskorej noci, oblečieš si letné šaty nad monokini a tanečný parket je jedine tvoj, zábava nikdy neskončí!

Nová kolekcia má tromf aj pre dámy s citlivou pokožkou, ktoré neznesú dlhé opaľovanie na slnku. Riešenie? Tankini a kokosový olej ktorý ošetrí vašu pokožku.Sú to tzv. dvojdielne plavky, ktoré vyzerajú ako jednodielne. Ich jedinečný dizajn zvýrazní kontúry s maximálnym waaau efektom. Horná časť vyzerá ako top, takže tankini je možné ľahko kombinovať v ležérnych kombináciach na relax na správnej dovolenke alebo dokonca univerzálne skvelý nápad na večerný outfit na dovolenku alebo večer v letnom klube.

Je čas obliecť si najkrajšie plavky a nahodiť úsmev a vyraziť s nami na najlepšiu dovolenku tohto leta!