Zaujíma vás, čo sme si pre vás pripravili v novej sezóne? VEĽA NOVÝCH VECÍ! Nový tovar k nám prichádza denne, takže nová kolekcia je tu. Je dokonca ešte lepšia, viac trendovejšia ako tá predtým! (Samozrejme, leto ešte neskončilo, preto sú LETNÉ ŠATY stále in!) Poďme sa pozrieť, ktoré trendy vyhrajú naše srdcia nasledujúcu sezónu!

Nikdy nebudete mať dostatok kabeliek, toto je proste fakt (aspoň, čo sa týka všetkých módnych fanatičiek)! Vo voľnom čase, v lete, so sebou nenosíte veľa vecí – okrem pláže – takže malé kabelky sú šikovnejšie. Ale počasie sa čoskoro zhorší, a tak budete potrebovať niečo väčšie. Preto, veľké tašky sa vracajú. Môžete nosiť so sebou všetko, čo potrebujete do práce alebo do triedy.Je skoro nutnosťou si pridať iné módne doplnky do tašky! Choker náhrdelníky sú skutočným hitom! Udržiavajú rovnováhu medzi eleganciou a chic módou! Takže ich môžete kombinovať s elegantnými outfitmi aj outfitmi na bežné nosenie.


Ale toto je len začiatok. Dostávame nové kúsky oblečenia každý deň. Prisaháme na tuniky a ľahké módne svetríky, ktoré sú samy o sebe módnym HITOM! Doplnky z umelej kožušiny, čierne detaily.....Čo nás ešte prekvapí?


- Ropa de baño