Ak sa pozrieme na históriu módy môžeme si všimnúť že sa móda zameriavala len na veľmi štíhle ženy a štandardné veľkosti oblečenia. Avšak po niekoľkých rokoch konečne vidíme rôznorodosť v ženských veľkostiach oblečenia a zameranie sa na NADROZMERNÉ VEĽKOSTI pre moletky a široký výber oblečenia vo veľkosti plus.

Ak ste si všimli našu ponuku ponúkame zaujímavý výber oblečenia pre moletky. A sme presvedčení že táto kolekcia je vhodná pre všetky vekové kategórie. Cez pohodlné spodné prádlo, tričká, nohavice, šaty a plavky. Hoci je všeobecne známe že veľké veľkosti plus majú stereotypný dizajn a sú veľmi nudné, naša nová kolekcia dokladuje opak trendových strihov ktoré zaujmú aj náročnejších fanúšikov módy.

Znova je tu obdobie slávnostných príležitostí a svadieb, a mono ste to práve vy kto dostal pozvanie na svadbu, narodeninové pozvanie. Ak je to dokonca iná špeciálna udalosť, tá rozhodne dlho zostane vo vašich spomienkach. Nie je nič krajšie ako obliecť si nezabudnuteľné slávnostné šaty vhodné na každú slávnostnú príležitosť. Čo chceme zdôrazniť sú šaty pre moletky vo veľkých veľkostiach. Jedinečný dizajn so zaujímavými detailymi, zirkónovými kamienkami a volánmi, ktoré určite zaujmú. A hoci je všeobecne známe že čierna farba opticky zoštíhľuje postavu, je perfekné siahnuť aj po iných elegantných a decentných farbách ktoré formujú postavu a sú trendové!

Leta sa už nevieme dočkať! A čím je bližšie tým viac nás prepadá myšlienka na opaľovanie na pláži v tropickom slnečnom počasí. V nových plavkách na leto sa relaxuje najlepšie. Plavky pre moletky na toto leto hrajú v našej kolekcii majú zaujímavé vzory, farby a strihy na zoštíhlenie, ktoré oslavujú vašu ženskosť a zdôraznia vaše krásne krivky. Či už radi nosíte bikini, tankini alebo monokini ktoré sú znova v móde, rozhodne tu nájdete svoje obľúbené plavky na leto ktoré vás budú sprevádzať pri rannej káve na pláži, pri nekonečnom leňošení na pláži až do večernej párty pri západe slnka keď si cez ne oblečiete plážové šaty. To znamená že ste s vašimi novými plavkami pripravená na dovolenku, a relax môže začať!

Pozreli ste sa už na naše NADMERNÉ VEĽKOSTI PLUS z novej kolekcie? Ponáhľajte sa dokiaľ je vaša veľkosť stále dostupná!