Ples je dôležitým momentom v živote každého dievčaťa. Očakáva sa, že bude vzrušujúci a na šaty sa kladie špeciálna pozornosť. Dôležité sú tiež topánky, šperky a účes. Ale šaty sú najdôležitejšie! Vyberajú sa mesiace dopredu, aby zanechali nezmazateľný znak na každom kroku plesu. Preto sme zvedaví – vybrali ste si už svoje šaty na ples?Pripravili sme si pre vás trendové modely. V našej ponuke nájdete veľa krásnych šiat od elegantných, cez klasické až po tie extrémne sofistikované. Hľadáte perfektné šaty, v ktorých strávite pekné chvíle? Tak prečo nezačať túto cestu s nami.

Pre žiarivý vzhľad, si vyberte dlhé šaty morskej panny. Detaily na šatách alebo detaily, ktoré s nimi skombinujete urobia váš vstup teatrálny a všetkým zoberiete dych! Pre šaty ako tieto, nie je ani dôležité vybrať si farbu. Dôležité je len, aby ste sa usmievala!

Flite, flitre, flitre! Bez nich, by nemohli ubehnúť žiadne slávnostné momenty vo vašom živote. Aj teda keď si vyberáte šaty na ples. Toto je váš deň, deň, keď potrebujete žiariť. A ak flitre môžu pomôcť – prečo ich nevyužiť? Ak si vyberiete šaty s flitrami, buďte opatrná s účesom a módnymi doplnkami. Mali by byť menej žiarivé.

Krátke šaty sú na plese tiež vítané. Urobte ich zaujímavým kúskom veselých farieb a vzorov, ktoré zdôraznia vašu jemnú, ale hravú stránku. Skombinujte s nimi pohodlné topánky a zábava môže trvať celú noc.

Nemôžete byť kráľovná plesu, ak nesledujete módne trendy! Preto, nevynechajte ani šaty so širokými rukávmi, čipkou a volánmi. Tohtoročné módne trendy zdôrazňujú ženskú krásu a zmyselnosť, preto ich využite v čo najväčšom rozsahu. A kto vie, môžno stretnete aj svojho kráľa. 

Ples je jedným z mála prípadov, keď musíte žiariť v celej svojej sláve. Nenechávajte preto nič na náhodu a vyberte si perfektné šaty práve teraz, pretože toto je zážitok, na ktorý vždy budete spomínať s radosťou.

A teraz si rýchlo prezrite našu ponuku večerných šiat a objavte ich všetky.>> SPOLOČENSKÉ ŠATY
>> SPODNÁ BIELIZEŇ
>> ŠPERKY- Ropa de baño