Ak máte radi módu a sledujete tohtoročné prehliadky, tak už viete, že KAŽDÝ vyzerá červeno túto sezónu! Poprvýkrát objavená v lete a zostáva silná aj počas jesene 2017, červená bude všade – od hlavy až po päty komplet k doplnkom. Napriek tomu, že je to HORÚCI odtieň, vieme, že je niekedy ťažké ju nosiť. Preto sme tu, aby sme vám pomohli s produktami s našeho eshopu!

Červené šaty by mali byť na všetkých nakupovacích zoznamoch túto jeseň! Všetky určite nie sme odvážne, aby sme mali celý outfit v tejto silnej farbe. Preto začnite s výberom kabelky a šperkov v jemnej červenej. Máme veľa skvelých módnych doplnkov v našej ponuke a každý deň nám chodia nové. A červená farba sa stáva najpopulárnejšou medzi módnymi nadšencami. Každopádne...ženy nemajú nikdy dostatok kabeliek a šperkov!

Teraz už máte základný kúsok vybratý ( áno, zakladáme celý outfit na kabelke!) Je čas pohovoriť si o oblečení. Šaty v červenej pre každú príležitosť sú tu! Nie len, že ukazujú ramená, ale samozrejme – vyzerajú bláznivo dobre s červenými doplnkami! Ak sa chystáte na špeciálnu príležitosť, tak ich spárujte s nejakými jednoduchými topánkami alebo sobotná nakupovacia horúčka môže priniesť aj pár nových bielych topánok od Converse.

>> kabelky- Ropa de baño