Trendový letný šatník je stále aktuálny, ale je dobré zabezpečiť si kúsky na nadchádzajúcu jeseň a zimu 2018. Pohodlné svetre, trendové šaty, vesty, krátke pletené šaty ... Mmmm, jedine takto sa dokážeme vžiť do jesennej nálady. A nato aby sme vytvorili dokonalý jesenný outfit do štýlu - musíme pridať módnu obuv!

Teniskys platformou sú ten najlepší úlovok na bežné nosenie každý deň. Platformy sú skvelé v tom že vám pridajú zopár centimetrov a sú veľmi pohodlné! A to, na čo sa obzvlášť tešíme, je, že štýlové pruhy tentoraz môžete nájsť aj na platforme! Najdôležitejšie je sa cítiť sa pohodlne. Dôraz sa kladie na farby a kombináciu neutrálnych a žiarivých farieb. K teniskám na platforme sa skvele hodia džínsy s vysokým pásom crop top, alebo biele tričko, čierne okuliare aké nosia bloggerri, ktoré môžete vidieť na populárnych modelkách na cich instagrame.

Čo ak sa mi nepáči športové oblečenie? Potom je tu odpoveď pre teba. Siahni po trendovom sete ktorý pozostáva z crop-topu a nohavicami. Budeš sa cítiť pohodlne. Čím viac výrazných farieb si oblečieš a obuješ, tým bude tvoja nálada lepšia. Farebné legíny a jednofarebné tenisky alebo pestrofarebné tenisky a jednofarebný športový set topánok a nohavíc? Kombinácie sú nekonečné a všetko ostáva len na tvojej fantázii. Chceme ti ukázať náš unikátny dizajn. Je ideálny na tvoj ranný beh pred tým ako vyrazíš do práce, cvičenie vo fitness, jogging s kamarátkou alebo na relaxačnú prechádzku.

Naša nová kolekcia však neskrýva len tenisky a športovú obuv, myslíme aj na elegantné momenty. Či už ide o sandále na nízkom podpätku, sandálov s vysokým podpätkom, cez trendové espadrilky alebo pohodlné balerínky - v našom online obchode nájdete všetky najnovšie trendy sezónu 2018.Ak ste ešte nevyužili našu ponuku, stále máme k dispozícii letný výpredaj a najnižšie ceny, teplé počasie nás určite nasledujúce prekvapí ! Je však ten správny čas vybrať si trendové poltopánky alebo teplú kvalitnú obuv na jeseň.

Nezabudnite že tie najlepšie zážitky prinášajú tie najpohodlnejšie topánky vo vašej skrini!