Ach konečne jar! Slnko, kvety a menej vrstiev oblečenia... Potrebujeme niečo viac? Na jari je skvelé všetko, s výnimkou toho, že počasie nás niekedy vie prekvapiť, ráno by sme najradšej obuli teplé topánky, no neskôr poobede môžeme vidieť tých statočných nosiť baleríny. Takže ako plánujete vyriešiť problém zmeny počasia? Hmmm ... máme pre vás riešenie - tenisky!

Moderná platformová obuv je to pravé riešenie pre vás! Sú dostatočne teplé na chladné ráno a dostatočne ľahké na slnečné počasie. Čo je skvelým bonusom, že je možné ich kombinovať v mnohých variáciách - od športového štýlu cez neformálne oblečenie až po ešte elegantný výzor.

To, na čo chceme upriamiť vašu pozornosť v našej novej kolekcii, je okrem platformy aj dizajn. Táto jar prichádza s fantastickým dizajnom, ktorý rozmaznáva celkový vzhľad s nevyhnutnými detailami: kovové, púdrové a perleťové farby, pruhy, zaujímavé čipky, zirkóny, detaily ... Toto je dôvod, prečo sa do našej novej kolekcie v istom momente zamilujete.

Absolútny hit na jar sú široké saténové šnúrky, ktorá sú ideálne pre každý módny outfit. Ak začleníte tento outfiti k vašej obuvi začne váš módny štýl sa dostane do úplne inej dimenzie. Čo chceme zdôrazniť ako výhodu týchto moderných tenisiek je že ich môžete nosiť na každú príležitosť. Či už do školy alebo na univerzitu, na nakupovanie, na prechádzku, nakupovanie alebo akúkoľvek inú aktivitu, získate atraktívny vzhľad!

Biele tenisky, sa nosia na sto spôsobov. A v tých momentoch, keď nemáte dostatok inšpirácie na oblečenie - biele tenisky, džínsy a obyčajná biela košeľa alebo top budú spravia zázrak! Preto sme ich zaradili do kategórie ako trendový kúsok pre všetkých milovníkov v módy ktorý musíte mať.

Buďte bezstarostní, atraktívni a módni s novou platformovou obuvou!

- Ropa de baño