Vieš ako osviežiť tvoje relaxačné letné dni? Vieš ako vytvárať módne trendy na pláži? Chceš byť hlavným bodom pozornosti toto leto? Samozrejme! Ak nemáš nápad aké plavky si vybrať, tento text je pre teba. Prinesieme ti tie najtrendovejšie plavky a všetko čo je tvojou úlohou je obliecť si ich a užívať si letné vibrácie!

Letné dni sú tu, leto prichádza a ty už myslíš o tvojej novej destinácii kde stráviš tvoje leto...Na to aby bola tvoja dovolenka nezabudnuteľná potrebuješ trendové letné oblečenie ako sú plavky, plážové šaty a úsmev. Teraz si už iba musíš vybrať plavky pre teba a to v ponuke kde môžeš nájsť bikini, tankini, monokini alebo plus size veľkosti plaviek. Poďme začať.

Bikiny sú kúsok ktorý musíš mať vo svojom šatníku. Bikiny sú základ na každý plážový outfit a bez ohľadu na ostatné modely plaviek, bikiny sú hit bez ktorého jednoducho nemôžete byť nielen toto leto. Skvelý nápad je že bikini sa dajú nosiť v rôznych denných a večerných kombináciach, keď ich skombinujete s pletenou tunikou alebo šatami. A preto je prirodzené že bikiny sú najpopulárnejšie medzi módnymi fanúšikmi, pretože ponúkajú mnononásobné kombinácie v jednom! A Okrem toho prinášajú krásne opálenie. To je dôvod prečo ich tak milujeme!

Monokini hlásia veľký návrat a každé trendové dievča si už vybralo ten svoj trendový módny a dizajn pre monokini. V jednoduchosti je krása a pri pohľade na monokini to platí dvonásobne. Tieto plavky Oslavujú ženskú figúru a zmyselnosť. Takže budete pútať pozornosť zo všetkých publík, mužov a žien, a to len s jedným kusom odevu. Keď sa popoludňajší relax zmení na letnú párty na pláži,nahoďte si na vaše monokini bláznivé plážové šaty a ste pripravené na párty až do východu slnka!

Tankini sú skvelá kombinácia dvojdielnych a jednodielnych plaviek. Horná časť je skôr ako letná košeľa a spodná časť tvoria nohavičky, avšak vizuálne sa zdajú ako jednodielne plavky. A to je skvelý dôvod prečo sú perfektné pre ľudí s citlivou pokožkou nehľadiac na vek. Radi ich nosia všetky vekové kategórie od mladších až po staršie dámy. Tankini sú stále na tróne letných kombinácií a to zaslúžene pretože sú veľmi praktické,pretože stačí ak si na ne oblečiete len krátke nohavice a ste pripravené prechádzku po meste!

Každý si myslí že plus size veľkosti sú nudné a bez nápadu. Naša nová kolekcia však dokladuje opak. Letné žiarivé farby, bláznivé vzory, glitre a trendová potlač sú skvelé na to aby odpútali pozornosť od možných nedokonalosti a dokonale zvýraznia všetky ženské krivky.. Preto dávame palec hore pre plus size veľkosti plavky!

Niet na čo čakať... Rýchlo,si vyberte tie svoje nové plavky!