Leto je čoraz horúcejšie a môžeš sa pripraviť že naša atraktívna kolekcia plaviek ti znamenite zaskočí dych! Neskutočne veselá kombinácia farieb, rôzne vzorov a prepracované detaily zanechájú tútosezónu najtrendovejšiu kú sme zažili.. Či už preferuješ jednodielne plavky alebo dvojdielne plavky vieme, že si svoje obľúbene plavky v našom obľúbenom online obchode určite vyberieš!

Naša kolekcia bikín, monokín a tankín je ideálnou voľbou pre najkrajšie nápady na letné výlety. A my sme obzvlášť obľúbili bikini. Preto sme pre teba vybrali tie najtrendovejšie, najpestrejšie a najviac hravé vzory a farebné kombinácie! Dvojdielne plavky sú najlepšie na opaľovanie pri mori. A však preferujete jemné opálenie a chránenie pred UV žiarením vyberte sa do príjemného tieňa. S farebnými plavkami so vzorom budete centrum pohľadov aj tam. Takže sa nechajte unášať letnou pohodou a užite si dovolenku.

Relaxačné opaľovanie, oceánske vlny a letný vánok sú priestorom na to ukázať všetok luxusný dizajn letnej módy. Jednofarebné plavky s krásnymi detailmi v kombinácii s plážovými šatami a ľahkou trendovou kabelkou na pláž vytvoria veľa nápadov na kombinácie na plážový outfit na toto leto. Preto sú ideálny kúsok ktorý vylepší váš lookjednofarebné bikini v plážovej taške a s klasickou čiernou alebo bielou nepokazíte nič!

Nové modely toto leto prinášajú nezabudnuteľnú romantiku Anny zo zeleného domu. Inšpiráciu tvorí ženskosť a tieto modely prinášajú veľkú paletu ružových farieb, kvetinové vzory a obľúbené plavky s volánkami ktoré si obľúbili aj celebrity. Radi čítate na pláži vašu obľúbenú knihu, hráte sa s mobilom a četujete? Alebo sa aktívne venujete plávaniu v mori? Vaša dovolenka bude skvelá bez ohľadu na vaše preferencie.

Pre nespútané divoké duše máme divoké vzory.Nie každému tieto vzory sadnú, ale ak preferujete výrazné expresívne farby a strihy, potom plavky so zvieracou potlačou sú pre vás, ak vystihujú váš životný štýl.Tigrované, Leopardie a čo tak zebrí vzor? Kľudne si vyberte charakter ktorý je ten ideálny pre vás.Váš outfit so svetlými plážovými letnými šatami bude ideálny a osviežujúcim drinkom v plážovom bare alebo na na party po pláži ... Waaau, tiež sa neviete dočkať letnej párty?

Prečo? Pretože toto leto zábava nekončí!