Nájsť svoju cestu naprieč krajinou módy môže byť naozaj štýlová expedícia, ale tiež sa môžete ľahko stratiť. Táto sezóna Vás naučí "pohybovať sa" medzi najpopulárnejšími trendmi s našou mapou módnych trendov. Od ružovej mánie k zvodným volánikom! Uchmatnite si svoje módne doplnky, je čas preskúmať ich!
Len o pár krokov ďalej je pri vašom prieskume prvý bod vášho hľadania, ktorý rozhodne stojí za zastavenie. Tričká s VOLÁNIKMI a ODHALENÝMI PLECIAMI so vzorom alebo bez ... v obľúbenej ružovej farbe. Spolu s plavkami s kvetinovým vzorom!!! To je skvelý začiatok módneho dobrodružstva!
Ak chcete nájsť a vidieť niektoré skvelé módne kombinézy, nebudete musieť chodiť ďaleko. Tu si môžete nájsť tú správnu pre pohodlie, ktoré budete pre seba určite chcieť! Chceli by ste si na pláž pridať tajomné pletené čipky?
A na záver ... sme prišli k ružovej! Aj keď, tu ešte nie je skutočné leto, už si môžete všimnúť veľké ružové plavky a ľahké letné šaty. Ale tu nemôžete jednoducho skončiť. Viete, ružová farba vás bude v tejto sezóne sprevádzať všade ... Ružové šaty, nohavice, košele, plavky, topánky, make-up …
Ale to nie je koniec štýlového safari. Naše horúce tipy pre prežitie, sú určené len pre túto sezónu! Použite ich na každej módnej ceste ... pre dobrý začiatok vám chceme pomôcť! Použite kupón na 5% zľavu na celý nákup! Kód je: SAFARI (platný do 20.4.2017)- Ropa de baño