Môžeme vám radi oznámiť že, široké nohavice v zvonovom strihu hlásia veľký návrat, Od dizajnérskych návrhov sa prefiltrovali cez top modne prehliadky až do našich šatníkov. Nemusíte byť odvážna aby ste si ich znova obliekli. Stačí ich efetkne skombinovať s vašim štýlovým outfitom a my sme vám priniesli tie nalepšie inšpirácie na rok 2019 v móde.

Aký bol začiatok týchto džínsov ?Siaha až do 70-tych rokoch, ktorý sa stal obľúbeným najmä u milovníkov hippies v a onedlho na to si získali celý svet módy. Môžete si ich obluecť v rôznych strihoch - od tých ktoré zakryjú aj časť vašej obuvi alebo kratší strih zvonových nohavíc ktorý tiež vyzerá efetkne na každej postave.Najmä preto že krásne formuje ženskú postavu, pretože sa hodí ženám s úzkymi, ale aj širšími bokmi, je tento kúsok takto obľúbený. Zakryje potrebné partie a vy sa stanete divou večera, alebo vašej ležérnej prechádzky, či v elegantnejšej variante sú perfetkné oblečenie do práce, ak neviete čo si obliecť, tieto nohavice sú odpoveďou.

Široké nohavice ľahko skombinujete s takmer so všetkými kúskami vo vašej skrini. Ste pripravená na nové variácie? Košeľa, top a oversized sveter tvoria kombináciu,v ktorej sa budete cítiť pohodlne a zároveň vám dodá ten správny šmrnc. Vyberte si k nim vhodné doplnky, správna kabelka bude ten dokonalý doplnok ktorý osvieži celý váš look. Môžete vyraziť do ulíc a určite si získate pozrnosť všetkých módnych nadšenkýň.

Hoci sa tešíme na návrat tohto trendu nesmieme zabúdať, že ešte stále máme niekoľko trendov pre všetky trendy, ako je zvieracia potlač na džínsoch. Vysoký pás a ďžínsy sú stále top výber ktorý ľahko vytvorí trendový outfit do pár minút bez extra námahy. Vyberte si zaujímavé farebné variácie alebo siahnite po rôznych textúrach ktoré vytvoria ten správny kontrast a z vášho outfitu sa stane kreatívne dielo. Ak hľadáte kúsky s ktorými budete stále štýlová nahliadnite do nášho eshopu ktorý vás prekvapí tými najkrajšími kúskami.