Tohtoročné leto bolo leto neskutočne dlhé a horúce, takže nás zaskočilo, keď sme museli vymeniť sandále za teplú obuv. Ak ste jednou z tých, ktorá ešte nie je pripravená na toto prechodné obdobie, máme pre vás riešenie na poslednú chvíľu - nazrite s nami na naše nové módne topánky na zimu 2018, ktoré môžete vidieť v našej novej kolekcii!

Pred niekoľkými sezónami bolo nemožné, že teplé topánky na zimu boli súčasťou jedinečných outfitov. Terza sa nemožné stalo realitou kde komfort a štýl zohrávajú hlavnú rolu! Toto je náš módny návrh ktorý určite nesklame: čierne pančuchy, oversized sveter, ponožky a červené topánky. Čo poviete?

Tiež nesmiete prehliadnuť aplikáciu umelej kožušiny ktorá je krásny estetický a komfortný prvok! V našej kolekcii jeseň / zima 2018 nájdete kožušinové detaily na kúskoch ako sú teplé zimné bundy, trendová parka bunda, klasické a štýlové kožené bundy bundách a pohodlná obuv na zimu a chladné počasie. Kožušina je rozhodne detail, ktorý osvieži váš outfit a spraví ho zaujímavý a sexy. Preto sú IN huňaté a teplé kožušiny, ˇAké sú IN tohtoročné farby na zimu 2018? Môžete siahnuť po metalických alebo jemných odtieňoch Farby, alebo si zvoľte výraznú červenú farbu.

Čo sa týka špeciálneho kúsku akým je zimnú obuv, je skveléfunkčnosti nad estetikou. Ale tento rok nemusí byť takýmto spôsobom! Veľmi obľúbeným hitom medzi trendy v tomto roku je šnurovacia obuv. Či už je to robustná zimná obuv alebo jemnejší model, krajkové detaily sú potrebné!

Takže v tomto roku sme blázni na topánky! V chladnejších dňoch môžu byť kombinované s mini sukňami, hrubými pančuchami a jasnými svetlami. A šatka zaujímavého vzoru zaokrúhľuje celý styling.

Vzhľadom na skutočnosť, že nás zimná atmosféra prekvapila, je dôležité zistiť v oblečení, ktoré následuje. Samozrejme, nechceme, aby ste boli studený pri nižších teplotách, preto odporúčame, aby ste si vybrali svoju novú topánku pre kvalitu, trvanlivosť a trendy. Takže budete môcť zostať dlhšie vonku a váš vzhľad bude bezchybný!